این روزا و شب هام ...

این روزا و شب هام ...

... اون قدیم قدیما یه وقت هایی همش خواب می دیدم که حرکت همه ی آدم ها و اجسام روی زمین آهسته شده ... طوری که حتی نفس کشیدن هم به زور و زحمت و آهسته و پیوسته می شد ... اونقده زحمت و سختی می کشیدم تا اینکه بتونم از خواب و رویا بیدار بشم ...

... عاشق دوچرخه و گشت های طولانیش بودم ... ولی وقتی جاده های تیز و  سربالایی نفس ام رو می برید فقط  به امید رسیدن به اوج بلندی و سرازیر شدن از بلندی ها بود که قدرت رکاب زدن رو برام باقی می گذاشت ... هنوزم عاشق رکاب زدن پیاپی هستم ولی بیشتر منتظر رسیدن به سرازیری جاده ...

... این روزا و شب هام چقدر شبیه اون روزها و شب هامه ...

 

/ 9 نظر / 8 بازدید
همت ...

برادر من پسر کوچک شهيد همت را آنقدر با باتوم زدند که انگار چه جرمي مرتکب شده است. سه بار اقدام به بازداشت او مي کنند که دو بار مردم او را نجات دادند و بار سوم يکي از ماموران نيروي انتظامي او را نجات مي دهد و به پهلوي مادرم همسر شهيد همت چنان با باتوم ضربه وارد کردند که ما تا نيمه شب در بيمارستان بوديم تا کليه اش خونريزي نکند. به يکي از دوستان هياتي مي گفتم هميشه به هيات مي رويم، روضه پهلوي شکسته حضرت فاطمه را گوش مي کنيم اکنون به پهلوي مادر خودمان اين گونه ضربه وارد مي کنند. البته تهديدات ديگري نيز صورت گرفت اما هنوز به صورت جدي همانند پسر شهيد بهشتي به سراغ ما نيامده اند. افتخار مي کنم که مردم در تهران مي گويند بسيجي واقعي همت بود و باکري... مردم ما مي فهمند.

ماری

سلام حاجی زندگی پر از سرازیری و سربالایی به قول شما سربالایی رو به شوق سرازیری می ریم گاهی اما نه سرازیری های تند و پرخطر مگه نه؟ آخه سرازیری همیشه هم خوب نیست!

محمد

سلام بر حاج عادل عزیز... ما همچنان به یاد آن روز در کنار هم بودن هستیم... حیف که ثمر نداد!... برایم دعا کن...

آنسوی مه در مالزی

با رویای کودکی ام در خواب دوچرخه سواری کردن بیش از دنیای بزرگ شدن با تکنولوژی زندگی کردم

حق گو

از امام صادق به نقل از امام باقر علیهما السلام نقل شده است: "اذا کان یوم القیامة نادى مناد. این الظلمة واعوانهم، ومن لاق لهم دواة، أو ربط لهم کیساً، أو مد لهم مدة قلم؟ فاحشروهم معهم" همه آنانی که به ستم یاری رسانده اند و در صف حمایت از ستمگران بوده اند؛ در قیامت هم در همان صف قرار می گیرند.

حق گو

در آبروریزی دیگری برای احمدی نژاد، دکتر محمد اصفهانی خواننده مشهور موسیقی ملی تهدید کرد اگر حتی در حین اجرای برنامه وی، احمدی نژاد در محل برگزاری حاضر شود برنامه را قطع و سالن را ترک خواهد کرد. اين خواننده مشهور پاپ تاکید کرددر صورتی که حضور احمدی نژاد در مراسم اختتامیه قطعی شود، تحت هیچ شرایطی حاضر به اجرای برنامه نخواهد شد.

ماری

سلام حاجی این همه سکوت و کم حرفی؟؟

س.م.ع

سلام... آرزوی قشنگیه حیف که دست نایافتنی است حاجی جون