دنیای عجیبی است ...

... اونهایی که دارند قدرشو نمی دونند ... و اونهایی که  ندارند در فراقش می سوزند ... دنیای عجیبی است ...

/ 12 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رها

مادر... دلنشین ترین کلمه دنیا... سلام فرارسیدن سال نو و بهار طبیعت رو خدمتتون تبریک می گم. امیدوارم که سالی سرشار از خیر و برکت رو در پیش داشته باشید. ممنونم از حضور گرمتون و خوشحالم که با وبلاگ شما و نوشته های زیباتون آشنا شدم. تاجایی که فرصت اجازه می داد مطالبتون رو خوندم. براتون آرزوی موفقیت و سلامتی دارم.

دوست من

سلام حاج اقا خوبین انشالا؟! من فکر میکنم این ثروتیست که همیشه هست و خیرش در بود ونبودش تفاوتی ندارد چه بسا زمانی که این فرشته ی اسمانی نزد خداست پر توان تر به عشق الهی اش نسبت به فرزند وفادار میماند [گل]

حاج محسن

بچه ها کی حاضره با وبلاگش در ستاد مجازی حمایت از میرحسین موسوی شرکت کنه؟ هرکس حاضره به سوالات زیر جواب بده: ١-آیا نیاز به یک وبلاگ مرکزی هست ؟ ٢-آیا نیاز به مراکز فرعی هم هست ؟ ٣-وظیفه ستاد مرکزی و ستاد های فرعی و مستقل چی باید باشه ؟ -معرفی اجمالی صاحب وبلاگ ؟ -علت مشارکت صاحب وبلاک در تشکیل ستاد مجازی به نفع میرحسین ؟ -معرفی مزایای میرحسین ؟ -آفت های احتمالی دولت میرحسین درصورت پیروزی؟ -جمع آوری ابهامات سایرین و انتقال آن به سایت "قلم نیوز" ؟ -ایجاد چالش بین موافقین و مخالفین (ضمن رعایت اخلاق انتخاباتی) ؟ -کامنت گذاری در "وب" دیگران برای دعوت از آنها به مشارکت در انتخابات؟

حاج داود

من که هر موقع بهش فکر میکنم ناخوداگاه اشک تو چشام حلقه میزنه و بعدشم ... بیخو د نگفتن رفیق بی کلک مادر ! ...

علی اکبر

بوسیدن دست مادر چه صفایی داره . تا حالا امتحان کردی...

ماری

سلام حاجی خدا همه ی مادران در قید حیات رو حفظ کنه و مادران به رحمتش پیوسته رو مورد غفرانش قرار بده

delrish

alan hodudan 9sali misheh keh azash dooram!har vaght ham keh ba ham telefoni tmas migirim ta miaiem harf bezaniem,delemoon beh larzeh dar miad o ashk amane harf zadan behemoon nemideh!alaki nist keh migan kofre nemat az kafat biroon konad!kash betunam yeh bare digeh be dastane por mehresh booseh bezanam,kash!!!

زهرای بابا

گل می کند به باغ نگاهت جوانیم وقتی به روی دامن خود می نشانیم تو آن گلی که می شکفی در خیال من پر می شود ز عطر خوشت زندگانیم تقدیم به مامان جون